7. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı Devam Ediyor..

7. Malatya  Anadolu  Kitap ve Kütür Fuarında bizde varız.

Bilgi çağı olarak adlandırılan yüzyılımızda, insanların bilgiye ulaşmaları için 7. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı büyük bir imkân sunuyor.

 

Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Fuarı’na vatandaşlar ilk gündün büyük bir ilgi gösterirken, gerek fuara katılan yazar ve yayınevleri, gerekse de kitap satımlarında uygulanan indirimler, kitap alma konusunda büyük avantajlar sağlıyor.

 

Büyükşehir Belediye binası yanında “Ah Kudüs” temasıyla açılan 7. Kitap Fuarı bu yıl geçmiş yıllara göre daha refah ve geniş bir alanda düzenleniyor. Kurulan dev çadırda okuyucularıyla buluşan Kitap Fuarı’na bu yıl 400 civarında yayınevi ile 370 civarında yazar katılıyor. Çocuk hikâyelerinden bilimsel kitaplara, dini yayınlardan tarih kitaplarına kadar her alanda eserlerin yer aldığı Fuar’a, Türkiye’nin dört bir yanındaki yayınevleri ile Rusya, Yunanistan ve Filistin’den de yazar ve yayınevleri yer alıyor.

 

28 Nisan Cumartesi günü kalabalık bir protokol ve vatandaş topluluğunun katılımı ile açılan fuar, 6 Mayıs Pazar gününe kadar kapılarını kitapseverlere açık tutacak.

 

Bizlerde Anadolu Platformu olarak Meşale Derneğinin açmış olduğu "TİRE YAYINLARI" standımız ile İndirimli ve zengin kitap satışlarının yanı sıra, söyleşi, panel, imza günleri, okur-yazar buluşmaları gibi kültürel etkinliğin yer aldığı fuarda yerimizi aldık.

 

Sizleride standımıza bekliyoruz

Paylaş: