KAMUOYUNA

                                                                                                                                                          KAMUOYUNA 

 

      10 Aralık akşam saatlerinde, Beşiktaş'ta, güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza yönelik bombalı bir terör saldırısı gerçekleştirilmiştir. Maalesef, şehitlerimiz ve yaralılarımız vardır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza Rabbimizden acil şifalar diliyoruz!
Terörün, her türlü değeri ve ahlakı çiğneyen yüzünün en çirkin haline, dün gece İstanbul'da, bir kez daha şahit olduk. Ülkemiz ne zaman, geleceğe yönelik olumlu bir adım atsa, halkımızın önüne terör örgütleri eliyle kan, can, vahşet, kaos gelmektedir. 


      Son yıllarda defalarca yaşadığımız bu alçak saldırıyı yapan terör örgütünün adının ve yönteminin herhangi bir önemi yoktur. PKK'sı, DEAŞ'ı, FETÖ'süyle tüm terör örgütleri aynı amaç için milletimize saldırmaktadır. 


      Allah'ın yardımıyla, ülke ve millet olarak, terörün, terör örgütlerinin, teröristlerin ve elbette onların arkalarındaki güçlerin üstesinden geleceğimizden kimsenin şüphesi olmasın!

 

      Biz, meselelerimizin üzerinden gelecek dirayete ve cesarete sahibiz. 15 Temmuz'da verdiğimiz şehitlerimiz gibi, dün gece Beşiktaş'taki kayıplarımızı da yüreğimize gömecek, onların hatıralarını ilanihaye yaşatacak, aynı zamanda milli iradenin hakim olması için, hep birlikte kardeşçe, bin yıldır bu topraklarda yaşadığımız gibi birlikte yaşamaya devam edeceğiz.
Bu vesile ile dün gece yaşanan terör saldırısını şiddetle ve nefretle kınıyoruz!

Paylaş: